Provozovatel internetového obchodu www.arganovyolej.com Firma BAFEX s.r.o.

Kontaktní informace

Obchodní podmínky platné pro internetový obchod www.arganovyolej.com jsou závazné při prodeji potravin, pleťového oleje a jiného zboží kupujícímu – zákazníkovi a pro prodávajícího – dodavatele. Při odeslání objednávky tak vzniknou smluvní strany, kdy se dodavatel zavazuje zboží objednané kupujícímu doručit a kupující se zavazuje objednávku dodavateli zaplatit v plné výši. Zboží je expedováno prostřednictvím České pošty.

Ceník zásilek

 1. Platba převodem z účtu – Obchodní balík – Česká pošta: 80 Kč (objednávka je realizována až po připsání částky na náš bankovní účet)
 2. Zaslání zásilky na dobírku – Obchodní balík – Česká pošta: 110 Kč (zákazník platí až při převzetí zásilky)
 3. Platba při osobním odběru: zdarma

Zásilky jsou zasílané v rámci České republiky. Do zahraničí zasíláme zásilky pouze po dohodě.

Dodací podmínky

 • Česká pošta garantuje dodání zásilky následující den po přijetí. Pokud nebudete zastiženi doma, bude zásilka uložena na příslušné poště. Úložní doba je 7 dní, poté je nám zásilka vrácena zpět.
 • Objednávky se zpracovávají každý pracovní den do 12:00, zboží skladem je doručeno Českou poštou následující pracovní den po celé České republice.
 • O odeslání objednávky budete informování textovou zprávou nebo emailem. Po odeslání zásilky Vám bude zaslán informační email s údaji o obchodním balíku.
 • Při rozsáhlejších objednávkách prosíme vyplňte telefonní kontakt, usnadní to případné řešení problémů při momentální nedostupnosti některé z položek.
 • Standardní doba dodání zboží je 2-7 dní.
 • V případě delší dodací doby Vás budeme obratem informovat.

Možnosti platby

V současné době umožňujeme tyto způsoby plateb:

 1. platba převodním příkazem
 2. platba dobírkou při předání zboží přepravcem
 3. platba v hotovosti při osobním odběru

Prodávané zboží

Zboží je zabaleno v bezpečnostní krabici, aby bylo dokonale chráněno před poškozením během přepravy. Pokud se jedná o velmi malou objednávku (př.1 ks pleťového oleje) je zboží zasíláno v obálce z bublinkové fólie, kde je taktéž chráněno proti poškození při přepravě.

Součástí každé zásilky je řádný daňový doklad.

 • Neneseme odpovědnost za nesprávné použití pleťových výrobků nebo potravin.
 • Nesprávné použití je takové, které je v rozporu s informacemi uvedenými na výrobku a doporučením výrobce.

Reklamační řád

 • V souladu se zákonem č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, č. 513/1991 Sb. a z.č. 634/1992 Sb., Zákon o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je nutno nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení zboží prodávajícímu).
 • Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.
 • Zákazník je povinen zkontrolovat dodávku, není-li nikterak viditelně poškozena nebo poničena. Pokud je zásilka poničena, nepřevezme zásilku a neprodleně kontaktuje internetový obchod na contact@arganovyolej.com.
 • Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.
 • V našem internetovém obchodě poskytujeme stejné podmínky pro uplatňování reklamací, jaké jsou platné v kterékoliv běžné kamenné prodejně v souladu s platným Občanským zákoníkem.

Ochrana osobních údajů

Informace o našich zákaznících uchováváme v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Veškeré údaje, které získáme od našich zákazníků užíváme výhradně pro vnitřní potřebu a nejsou poskytovány třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládáme s osobními údaji našich zákazníků pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.