Podělíme se s vámi o vyzkoušené tipy pro použití balzámů s arganovým olejem BIOARGAN. Balzámy na rty značky BIOARGAN jsou vhodné pro každodenní péči. Mohou je používat ženy, muži i děti. Díky vysokému podílu arganového olej jsou vhodné pro péči o suché a popraskané rty. Zároveň zabraňují předčasné tvorbě vrásek kolem rtů. Díky svému složení balzámy také chrání vaše rty proti nepříznivému vlivu počasí jako je slunce, vítr nebo mráz.

Pravidelným používáním ráno a večer rty chráníte a udržujete jejich zdravý a krásný vzhled. Při problémech se doporučuje balzámy používat i několikrát denně. Vybírat můžete ze dvou druhů balzámů: BIOARGAN balzám na rty s arganovým olejem SPF 15, který se vyrábí v kompaktní tyčince nebo BIOARGAN hypoalergenní balzám na rty, který má krémovou konzistenci.

Balzám na rty s Arganovým olejem SPF 15

Tento balzám na rty je vhodný ke každodenní péči o vaše rty. Navíc vašim rtům poskytuje ochranu proti UV záření, proto ho oceníte nejenom v létě u moře, ale i v zimě na horách.

  • Kromě používání na rty ho můžete aplikovat i na suchá a odřená místa kolem nosu při rýmě a nachlazení.

Hypoalergenní balzám na rty

Tento balzám byl vyvinut na přírodní bázi a neobsahuje žádné alergeny. Je proto vhodný hlavně pro osoby s citlivou pokožkou nebo kožními problémy. Díky svému krémovému složení se lehce vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Vaše rty budou zdravé a krásné.

  • Pokud vás trápí popraskané koutky či opary, můžete balzám aplikovat na postižená místa.
  • Balzám lze také použít na vysušené lokty a klouby na ruce nebo pro výživu nehtových lůžek.