BIOARGAN arganový olej napomáhá během péče o vlasy k obnově lesku, síly a zdraví vašich vlasů. Jeho použití je vhodné zejména pro suché, lámavé, křehké a jemné vlasy. Zároveň pomáhá jako účinná ochrana vlasů před vysycháním při koupání v moři a chlorované vodě. Při pravidelném používání vlasy získají lesk, obnoví se jejich síla a struktura.

  • Pro oživení barvy nebo celkové zlepšení kvality vlasů naneste arganový olej po celé jejich délce, zabalte a nechte působit přes noc jako výživnou masku. Ráno vlasy důkladně umyjte.

Lesk a oživení barvy

BIOARGAN arganový olej přirozeně hydratuje a vyživuje i velmi poškozené vlasy. Proniká do vlasu a zvyšuje jeho pružnost. Uhlazuje také povrch, čímž zvyšuje lesk.

  • Naneste pár kapek oleje do právě umytých vlasů. Budou se lépe rozčesávat a získají lesk.
  • Pokud chcete podpořit lesk svých vlasů, nanášejte pravidelně i na suché vlasy.

Třepení konečků

BIOARGAN arganový olej posiluje vlasy a dokáže si poradit i s roztřepenými konečky. Díky jeho pravidelnému používání budou vaše vlasy silné a zdravé.

  • Máte barvené, suché nebo kudrnaté vlasy, které se třepí? Aplikujte pár kapek arganového oleje do dlaně a následně naneste na roztřepené konečky vlasů. Vlasy poté upravujte jako obvykle.