BIOARGAN arganový olej je vhodný i v případě péče o tělo a pokožku. Kromě toho že zabraňuje vzniku strií a zlepšuje pružnost stárnoucí pokožky, pomáhá i při léčbě ekzémů, lupénky, dermatitid a jiných kožních problémů. Navíc je vhodný i pro pokožku novorozenců a malých dětí.

Přidáním pár kapek arganového oleje se zvýší účinky tělového mléka, které standardně používáte při každodenním ošetření své pokožky.

Strie

Péči arganového oleje značky BIOARGAN oceníte i v těhotenství nebo při redukčních dietách. Pokožka bude po použití řádně hydratovaná a díky přímému působení na tvorbu elastinu a kolagenu se zabrání tvorbě strií a jizev. Vaše tělo tak zůstane krásné a pevné.

  • Nanášejte pravidelně kdykoli během dne, nejlépe však po koupeli. Olej aplikujte na strie či místa, která jsou tvorbou strií ohrožena.

Masáže

BIOARGAN arganový olej je vhodný i k masážím celého těla. Díky velkému množství antioxidantů a vitamínů vyživí vaši pokožku a zanechá ji sametově jemnou bez pocitu mastnoty. Zároveň stimuluje a posílí oblasti se ztrátou elasticity.

  • Používejte při klasických i sportovních masážích stejně jako masážní olej.

 

Do koupele

Pokud si rádi dopřáváte horkou koupel i pro vás je určen BIOARGAN arganový olej. Po koupeli může být vaše pokožka vysušená. Je proto vhodné ji po koupání či sprchování vyživit a hydratovat. Vaše pokožka díky tomu bude vyživená a hloubkově hydratovaná.

  • Nakapejte několik kapek do vany s vodou. Pokožka se díky takové vodní lázni zjemní a bude sametová na dotek.
  • Arganový olej využijete i v případě, že dáváte přednost sprchování. Arganový olej nanášejte po osprchování na suchou kůži. Pokožka díky tomu bude vyživená a zlepší se její pevnost a pružnost.