Arganový olej značky BIOARGAN je díky svým účinkům výborným pomocníkem během každodenní péče o obličej a dekolt. Kromě toho, že zabraňuje stárnutí pleti a vzniku vrásek, zároveň pleť i hydratuje a chrání před volnými radikály. Stačí pár kapek ráno a večer a pokožka zlepší svůj celkový vzhled a stane se sametově hebkou na dotek.

Arganový olej můžete používat buď samostatně, nebo ho přidávat do svého oblíbeného krému. Zároveň ho můžete používat jako podklad pod make-up.

Odlíčení

BIOARGAN arganový olej se hodí i jako každodenní odličovač. Je vhodný zejména pro osoby s citlivou pokožkou, které klasické odličovače pálí a dráždí. Díky svému složení olej odstraňuje líčidla a zároveň zabraňuje mechanickému podráždění pokožky.

Akné

BIOARGAN arganový olej se nehodí pouze pro vysušenou a mdlou pokožku, ale také pro mastnou pleť se sklonem k akné. Dokáže totiž omezovat tvorbu kožního mazu, čímž eliminuje tvorbu pupínků a černých teček.

  • Doporučujeme přidávat pár kapek arganového oleje k oblíbenému přípravku proti akné.

péče o obličej pomocí arganového oleje BIOARGAN

Záněty a zarudnutí

Díky vysokým dávkám účinných látek obsažených v BIOARGAN arganovém oleji blahodárně působí na kůži zasaženou zánětlivými procesy. Eliminuje záněty, zlepšuje látkovou výměnu v pokožce, pomáhá hojit poškození a zároveň chrání.

Holení

Arganový olej BIOARGAN mohou používat i muži! Díky svým regeneračním účinkům je vhodný pro zklidnění pokožky po holení či jiném podráždění.