kokosovy_olej_340ml

Panenský kokosový olej v bio kvalitě

Za studena lisovaný z čerstvé kokosové dužiny. Skvělá chuť a vůně, ideální pro zdravou kuchyni i péči pokožku.

Nerafinovaný kokosový olej je přirozeně bohatý na nasycené mastné kyseliny a další zdraví prospěšné látky, často bývá dokonce nazýván „nejzdravějším olejem na Zemi“. Panenský kokosový olej Tropicai se za studena lisuje z ořechů sklizených na Filipínských bio farmách.
Firma Tropicai zpracovává výhradně čerstvé, ručně sklizené ořechy. Čerstvá kokosová dužina se naseká, a po té se z ní lisuje olej.Teplota při lisování oleje nesmí překročit 44°C. Po důkladné filtraci získáme krystalicky čistý olej s delikátním aroma kokosu.

100% Panenský kokosový olej pro zdravou kuchyni

Díky zvláštní molekulární struktuře zůstává kokosový olej stabilní i při vysokých teplotách. Proto je perfektní na smažení a pečení.

Kokosový olej je velmi snadno stravitelný. Naše tělo ho zpracovává podobně jako sacharidy – rozkladem na glukózu dochází k postupné, a však poměrně rychlé přeměně na energii. Neusazuje se v cévách jako jiné tuky. Proto ho dietologové doporučují pro osoby trpící diabetem a kardiovaskulárními chorobami. Doporučit ho lze i při redukční dietě.


MASÁŽ
– vmasírujte do vlhké pokožky po sprchování, nebo koupeli. Následně se osušte.

VLASOVÝ ZÁBAL – vmasírujte do vlhkých vlasů a nechte působit minimálně 30 minut, po té vymyjte šamponem.

PRO KUCHYŇ – je zdravou náhradou pro vaření, smažení i pečení. Je skvělou alternativou pro ayurvédskou a vegetariánskou kuchyni. Jako náhradu másla ho mohou používat lidé s alergií na mléko.

Objem

340 ml

289 Kč Není skladem
Vážení zákazníci,
při objednávce nad 10 kusů nás prosím kontaktujte emailem contact@arganovyolej.com nebo telefonicky +420 725 472 472, děkujeme.

Ostatní produkty z nabídky BIOARGAN