BOHEMIA-OLEJ-Rare-Mak

RARE olej, nefiltrovaný.

Světle zlatý, voňavý po máku.

Pro chuť

Skvěle doplní a podmaní sladké chutě, rozplyne se v obilných kaších, rýžových nákypech, můžete s ním polít čerstvě upečený štrůdl, vdolky nebo palačinky.

Pro krásu

Pleť: Je opravdu jemný jako pohlazení a živé aktivní vitamíny okamžitě regenerují a vypínají drobné i hluboké vrásky. Večerní masáž obličeje makovým olejem jedinečně vyhlazuje vrásky a noční působení efektivně podpoří a regeneraci buněk. Unavená pleť se krásně vyživí a rozjasní.

Pokožka: Dekolt i krk nasyťte péčí makového oleje a nezapomeňte na omlazení hřbetů rukou. Je to kosmetický mistr na tato místa s jemnou tenkou kůží. Chrání pokožku proti striím. Napomáhá též hojení ran a popálenin.

Vlasy: Nechte přes noc navlhčené vlasy v makovém zábalu nebo zajděte do sauny s vlasy promnutými makovým olejem. Načerpají výživu a zvýší vlastní tvorbu keratinu, uhladí se jejich struktura a krásně lesklé budou zdobit Vaši hlavu.

Vnitřní užití

Působí jako tišící a úlevový pomocník od svalových křečí, menstruačních bolestí a stavů úzkosti. Pomůže Vám s nespavostí a neklidnými sny, pokud užijete denně dvě čajové lžičky před spaním. Složení makového oleje plné vitamínů a stopových prvků je vysoce blahodárné pro krvetvorbu.

Složení: Papaver Somniferum Seed Oil

Objem

100 ml

159 Kč Není skladem
Vážení zákazníci,
při objednávce nad 10 kusů nás prosím kontaktujte emailem contact@arganovyolej.com nebo telefonicky +420 725 472 472, děkujeme.

Ostatní produkty z nabídky BIOARGAN